soft skills kurzy                víkendové kurzy          


Soft skills kurzy:

Prosíme, sledujte výpis aktuálních termínů kurzů, průběžně je aktualizujeme podle zájmu účastníků. Pokud Vás některý kurz zaujal a zrovna není vypsán, i tak se nám ozvěte, je možné, že právě tvoříme nové termíny a přizpůsobíme termín Vašemu zájmu.

přihlašujte se na: kurzy@elio.cz


Místo konání: Vršovické náměstí 111/2, Praha 10
Harmonogram a cena kurzu: začátek vždy v 9:00 

2 500 Kč, při absolvování více kurzů v daném roce je cena 2 200 Kč. Příprava pro lektory 3 500 Kč.

Pro účastníky výcviku v případě zájmu možnost absolvovat výcvik pro budoucí lektory dané tématiky. Výcvik lektorů probíhá po ukončení kurzu dle aktuálních potřeb a možností skupiny – vysvětlí lektor. Nutno se nahlásit předem!

.


Asertivita      

Kurz Vám ukáže praktické asertivní způsoby komunikace, které vedou k efektivnímu řešení komunikačních problémů a kolizí. Naučíte se, jak řešit manipulativní, pasivně agresivní či pasivní chování druhých, jak se obrnit proti citovému vydírání a dbát na svá práva.

.


Time management

Čas a stres jsou propojeny. Chcete mít dostatek času na vše, co si přejete? Stresuje Vás, že nestíháte a nemáte na nic čas? Jste ve stresu a neumíte ho odbourávat? Odbouráváte stres neadekvátně (alkohol, léky, spánek, přejídání), trpíte nespavostí, poruchami pozornosti a paměti? Tento kurz Vám pomůže situaci změnit.

.


Emoce a konflikty

Emoce jsou s konflikty spojené a je dobré umět je při vypjatých situacích řídit. Ukážeme si možnosti, jak zvýšit nebo snížit emocionalitu našeho projevu dle potřeby a jak efektivně řešit konfliktní situace.

.


Obchodní a prodejní dovednosti

Provedeme vás zásadami, které je vhodné dodržovat, když chcete úspěšně obchodovat a prodávat sebe, své zboží, firmu či služby.

.


Sebemotivace

Učitelé a lektoři se učí, jak motivovat druhé (žáky, studenty, posluchače). Jak ale motivovat sami sebe, když ne vždy mne tito lidé, včetně nadřízených, motivují? Jak začít dělat „nepříjemné“ věci s chutí, přestat prokrastinovat, být neustále motivován k činnostem, které chci/mám vykonat? Na všechny tyto odpovědi odpovídá náš kurz.

Umění vyjednávat a argumentovat – jak obstát při vyjednávání a argumentaci v těžké situaci (s nadřízeným, s jedinci, co manipulují apod.)? Jak volit správné argumenty ve správnou dobu? Proč mne vždycky napadají ty nejlepší argumenty až po schůzce? Pokud rádi získáte praktické zkušenosti a rady v této oblasti, rádi Vás uvítáme na našem kurzu.

.


Pitching aneb prezentační dovednosti jinak

V USA velice populární, u nás téměř neznámé umění vyjádřit svou myšlenku za minutu a přesvědčit či nadchnout posluchače – také to chcete umět? Tato schopnost se hodí obchodníkům, vyjednavačům, ale v podstatě každému, kdo se chce vyjadřovat jasně, stručně a cíleně.

.


Vyjednávání a argumentace 

Jak obstát při vyjednávání a argumentaci v těžké situaci (s nadřízeným, s jedinci, co manipulují apod.)? Jak volit správné argumenty ve správnou dobu? Proč mne vždycky napadají ty nejlepší argumenty až po schůzce? Pokud rádi získáte praktické zkušenosti a rady v této oblasti, rádi Vás uvítáme na našem kurzu.

.


Stres management

Naučíme se různé postupy a techniky zaměřené na vypořádání se se stresem.  

.


Týmová spolupráce

Jak zvládat týmové procesy a rozvoj týmu se naučíme v tomto kurzu. Identifikujeme týmové role a zkusíme si, jak optimalizovat potenciál, kterým může jednotlivec týmu přispívat k dosažení synergického efektu celého týmu.

.


Leadership a ownership

Chcete v sobě objevit energii, která pozitivně ovlivňuje a strhává ostatní? Stát se uznávaným a vítaným leaderem, který dokáže pozitivně působit na ostatní? Více se dozvíte na tomto kurzu.